Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Online marketingben való...

Online marketingben való elhelyezkedéshez elég a “tanúsítvàny” ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon érdekel az online marketing, szeretnék dolgozni benne. Nézegettem a képzéseket, viszont ahogy nézem, mindegyik csak tanúsítvànyt ad róla. Ez elég lehet az elhelyezkedéshez, elfogadják a cégek? Vagy szabadúszóként tudnék vele vállalkozni?

Alapvetően értek hozzá, csak szeretnèk papírt szerezni a tudásomról, hogy azért valami legyen. :)



2022. okt. 22. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem elég. Mások évekig tanulnak marketinget egyetemen, nem lehet kiváltani egy gyorstalpalóval.
2022. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Tele van a piac kommunikáció szakon végzettekkel és marketingesekkel is. Diploma nélkül esélytelen, nagyon erős a konkurencia.
2022. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha értesz hozzá, akkor meg tudod csinálni magadnak is a szerencsédet. Keress terméket, szolgáltatást és értékesítsd! Ha eredményeket tudsz felmutatni, a munkáltatók is másképp néznek rád. Meg lehet csinálni diploma nélkül, de sok munka és többet kell bizonyítani hozzá. Viszont ha már megy magadtól, akkor minek mennél el alkalmazottnak, ugye...
2022. okt. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Kicsit túl van misztifikálva ez az egyetem téma, ami szomorú a mai világban, amikor neten már mindent meg tudsz nézni, és láthatod, hogy mennyi sikeres ember lett online marketing területen egyetem nélkül is, és sikeres vállakozásokat építettek fel. Vannak youtube csatornák is, az egyiken van egy olyan személy, nem akarom megnevezni, aki végzett ugyan egyetemet, mégis ő maga elmondta, hogy semmilyen használható tudást nem adott, amit marketing területen használhatna, arra a való élet és a tapasztalat való.


Ezt a begyepesedett, valóságtagadó, csőlátású hozzáállást el kellene engedni már végre, hogy mindenképp egyetem kell a sikerhez.


Eleve az egyetemi marketing szak az alapokat tanítja meg, olyan alapokat és olyan felesleges mélységekben, amennyire sose fogod használni, és ahogy te magad is meg tudod tanulni szivatásos vizsgák nélkül is, mert ma már elérhető minden. Mielőtt valaki benyögné, hogy márpedig a cégek papírt kérnek róla stb, nem arról beszélek, hogy te elkezdesz robotolni alkalmazottként egy vállalatnál, ahol valóban kérnek papírt, mellesleg sok helyen már ott se feltétlen van konkrét kikötés, hanem arról, hogy mi az, amivel tényleges tudást szerzel, és hasznosítani tudod akár saját vállalkozás elindításához, akár más vállalkozásban, ahol ténylegesne a gyakorlatot értékelik. Az a baj, amit sok sikeres ember már elmondott számtalanszor, hogy minden ember alkalmazotti felfogással gondolkodik. Szerezz diplomát, kezdj el dolgozni, kelj fel reggel 7kor, menj munkába napi 8 órában, lépjedj felfele, legyél olyan, mint a többi sok milliárd ember, aztán idővel emelkedik a fizetésed stb... Senki meg sem próbálja, hogy milyen lenne kitalálni valami saját vállalkozást, felépíteni valamit, amire van piaci igény, felmérni, hogy mekkora igény van rá stb. Ha meg valaki meg vélelten elkezd így gondolkodni, mint most én pl, a többi csőlátású egyből lehurrogja majd, meg hogy mit képzel magáról, hogy nem hajlansó beállni a sorba, meg robotolni, elvégezni egy tucatszakot, mint ahogy a többi àtlag ember.

2022. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!