Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aranykalászos gazda vizsga...

Aranykalászos gazda vizsga mennyire nehéz mióta állami lett?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam egy tanfolyamra de itt csak online anyagot adtak, semmi gyakorlati felkészítés nincsen. Nincs ki elmondja mire kell számítani az új fajta vizsgán.


Akik elvégezték tudnának mondani pár mondatot róla?


2022. dec. 5. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Dec 3án vizsgáztam. Nekem volt rendes jelenléti oktatás +3gyakorlat. Vizsga hely függvénye, mi van ott min lehet mutogatni. Pl ottani állat FajTa felismerése. Ottani traktor részeinek felismerése. Egyéb kérdéssel privátban keress.. .
2022. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben megvolt a vizsga. Ha egyszer elolvasod az egész tananyagot amit a suli ad (tényleg csak átolvasni, nem kell konkrétan megtanulni), akkor is át fognak engedni. Humbuk az egész. LEgalábbis annál a sulinál ahol én csináltam: M.
2023. febr. 28. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!