Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aranykalászos gazda tanfolyamo...

Aranykalászos gazda tanfolyamot elvégzők! Hogyan zajlik a gyakorlati oktatás, illetve a gyakorlati vizsga? Egy nő is el tudja végezni a tanfolyamot?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 22:12
 1/2 anonim válasza:

Igen!! egy nő is eltudja végezni! :) Én is az vagyok és nekem is megvan! igaz vagy 8 éve csináltam. De sztem azóta sem szól igazán másról a képzés, h kifizeted a tanfolyam díját aztán ha ott sem voltál is kapsz egy közepes érdemjegyet a vizsgán. Nekünk anno a gyak csak arról szólt h magfelismerés, meg néhány állatot ami ott volt ismerj fel! szóval a birkát a kecskével ne tévesszük már össze!! :) Ami számomra elég meghökkentő volt, h van aki még ez se nagyon megy! :/

Meg mondjuk műszakiből egy 3 pont felfüggesztést, vagy egy hidraulikus emelőrészt ismerjünk már fel. Ja és h nem minden traktor Zetor!

2015. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Naná!! Egy jobb helyen saját tangazdaságba visznek ahol a vizsga is lesz, szóval nem idegen helyen kell vizsgáznod és előre felkészítenek, de ha bizonytalan vagy akkor kérdezd meg hogy elmehetsz e előre megnézni ingyen egy órát? Nekem több nő ismerősöm van aki a fiatal gazda pályázat miatt csinálta meg és nem volt gondjuk!
2017. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!