Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gépészmérnök BSc mellé van...

Gépészmérnök BSc mellé van olyan szakmérnöki amit érdemes elvégezni, amivel lehet növelni a fizetést?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert mennyi a fizu így?
2022. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, villamosmernöki. Matek és egyebeket elfogadtatni aztan máris lehet rövidíteni. Az autogyartásból ha átallnak az elektromos hajtásra akkor a kollégák fele is felszabadulhat akar, fele annyi alkatrész sem kell majd igaz ? Hosszú távon úgyis ez a válasz sztem érzed te is.
2022. dec. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De engem nem MSc érdekel, főleg nem egy másik BSc (LOL), hanem konkrétan a szakmérnöki képzésekről szól a kérdésem… Az érdekel, hogy van e olyan, ami nem csak egy humbug és tényleg értékesebb munkaerő leszek a munkaerőpiacon, ha elvégzem.
2022. dec. 8. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az infós ,villanyos fejlesztői vonalat leszamitva, brutto 700 fole sztem úgyis csak vezetőként lép fel az átlag mérnök, szóval olyan irányban mennek pozicio választásnál ahol vezetői tapasztalat is lesz. Ezen kívül talan meg vmi nyelv tárgyalási szintű ismerete lehet jó. Bármilyen kepzes sztem csak ezek után jön a sorrendben. Talan csak a villamos és infós mernökök azok sztem akik vezetői beosztás nélkül fejlesztését ilyen bruttó 1-1,2 Misi koré mehetnek. Többieknek ez a határ sztem br 700.
2022. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!