Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szakiskolák ahol el tudom...

Szakiskolák ahol el tudom végezni a kozmetikus vagy sminkes és szempillaépítést?

Figyelt kérdés

Érettségi után szeretnék ezzel foglalkozni de a szempillaépítő érdekel nagyon meg a szemöldökös, gyantázás. Szolnokon szeretném ezt ki tanulni vagy max Debrecen messzebbre nem szeretnék menni.


Félreértés ne essék keresgélek én is!!! Csak azért kérdezem hátha valaki tanul e ilyen suliba és örülnék ha segítene leírná a véleményét a suliról stb.


2022. dec. 27. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én az ország másik felében vagyok, tanultam érettségire épülő okj-t olyan suliban, ahol tanították a kérdésben említett szakmát is, de az a hely maga volt Mordor. Rácsos ablak, mágneszáras ajtó, ahol csak a portás engedett ki, ha úgy tartotta kedve (nagykorúakat is!), vagy ha tanár utasította erre, és 90% római, nem a jobbik fajtából. Hányingerrel mentem be minden reggel, de elvégeztem.
2022. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, ez úgy hangzik, mint a miskolci Szemere :D

Kérdező, az én kozmim, akihez járok, itt tanult: [link] Szerette, és ért is a szakmájához, úgyhogy valószínűleg rendesen megtanítják, amit kell.

2022. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Gyöngyös volt, József Attila. Eltelt azóta jópár év, és gondolom nem véletlenül találták ki az iskolarendőröket, vagy mi a szöszt, mondjuk én ebből már kimaradtam. Sok ilyen hely lehet. Kérdező, én a kettesnek adok igazat, és azt javaslom, hogy állami intézménybe ne menj, a saját érdekedben.
2022. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!