Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Januárig kell letennem a...

Januárig kell letennem a kresz vizsgát. Ha ne adj Isten nem sikerül, akkor buktam az egész tanfolyam összeget? Vagy x összegért újra tudok próbálkozni utána?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2022. dec. 27. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha bukod a vizsgát, akkor jelentkezel újra a vizsgára, amiért nyilván kell fizetned. Anno mintha valami 5 ezerbe került volna a jelentkezés, de most nem tudom mennyi.
2022. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10.000 Ft volt még augusztusban újra jelentkezni a vizsgára, de ez az egész infláció miatt megemelkedtek, így nem tudom én sem pontosan most már.
2022. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem 60.000.- forintot kell újra fizetnem, ami a kresz tanfolyam díja volt, hanem teszem azt 10.000.- forintot?


Nagyon köszönöm a válaszaitokat🥰

2022. dec. 28. 02:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2022. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. dec. 29. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg de, bukod a tanfolyam díját, az oké hogy a vizsga díja 4600 Ft / alkalom, de a beiratkozástól számított 9 hónapon belül vizsgát kell tenni, 1 éven belül pedig sikeres (!) vizsgát kell tenni. Ha ez nem teljesül, akkor kezdheted az egész tanfolyamot előlről a nulláról. Vagyis ha ez az 1 év jár le januárban akkor utána iratkozhatsz be újra, ami azt jelenti hogy igen, fizetheted be újra a teljes tanfolyam díját is.
2022. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az 1 év jár le januárba. Hanem a 9 hónap. Április 2.án kezdtem el
2022. dec. 31. 22:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!