Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vett részt valaki aranykalászo...

Vett részt valaki aranykalászos gazda okj képzésen?

Figyelt kérdés

Mennyire veszik komolyan?

Most fogok vizsgazni, kaptam vagy 400 oldalt kinyomtatva, de sajnos semmi sem marad meg a fejemben



#OKJ #tanfolyam #Aranykalasz
2023. febr. 26. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tanultatok semmit elméleti órán?

Saját jegyzetek?

2023. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy elmélet lesz vizsga előtt.

Te részt vettél ilyen képzésen?

2023. febr. 26. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány elmélet volt eddig?

Aranykalászoson nem,de tudom hogy működik az államvizsga.

Az a gond hogy már a képzőtől független a vizsga,így nem tudni mi lesz. Simán lehet olyan is amit nem is tanultatok. A képző dolga lenne titeket jól felkészíteni az államivizsgára.

2023. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mint irtam, egy elmelet lesz vizsga elott. Eddig nem volt egy sem, csak tananyag kuldese pdf formatumban
2023. febr. 26. 20:51
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2023. febr. 26. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen (20 évvel ezelőtt) nagyon komolyan vették, és olyan emberek vettek rajta részt, akiknek a mezőgazdaság a vérükben volt, és nem 400 oldalas jegyzetből tanulták, hanem az apjuktól, nagyapjuktól a mezőgazdaság csínját-bínját.


A kérdésedre a válasz: nem veszik komolyan szinte sehol, elmész, nyögsz 2 értelmes mondatot és megvan a vizsga.

2023. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Írd már meg légyszi ha kapsz a sikeres vizsgád után egy aranykalászt a füled mögé, mert az olyan jó lehet. Én amikor 8.ban ballagtam kaptam tarisznyát, benne egy szikkadt pogival, ráadáaul jó bő ingben ballagtam, nagyon gazdának éreztem magam, de például aranykalászt nem kaptam a fülem mögé. És ha már itt tartunk, kalapom sem volt
2023. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De már tudod hol lesz a vizsga?

Állami vizsgaközpontba?

Mert ha lesz központi vizsga ami megadja a kékfedeles bizonyítványt (már pedig azt kapsz) akkor nagyon nagy gáz van..

Ez a tudás akkor kevés lesz,és sajnos így nem fogsz tudni mit tenni, mert a képzés lezártakor már,a sulidnak semmiköze nem lesz ahhoz, hogy sikerül-e a központi vizsga vagy sem.


Egy tanúsítványt kapsz a képzés végén,de sajnos az kevés mert az csak arra jó hogy elmenj a képzettséget adó központi vizsgára.

Sokan ennek dőlnek be,pedig a tanúsítvánnyal nem tölthetsz be munkakört,az nem arra van.

2023. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Allami vizsga a muvelodesi hazban lesz☺️
2023. febr. 26. 22:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!