Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » KRESZ vizsga?? Hogy működik?

KRESZ vizsga?? Hogy működik?

Figyelt kérdés
A kressz vizsgán mit kell csinálni? Tudom hogy a tesztet kell kitölteni de ugyan úgy megy mint google-n a Kressz teszt-es gyakorló cuccba? A vizsgán is látod hogy hány kérdésre tudtad a választ és hány pontot értél el? Mi az egésznek a menete? Lehet zagyvaságot írtam össze vissza de kicsit félek tőle hogy nem fogom leadni. Meg az egésztől hogy annyi mindenki ott van. Hasonló kérdések vannak benne mint a googlés kresztesztgyakorló programba?
2023. ápr. 3. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy sz! A KRESZ egy mozaikszó.

Ha már a KRESZ vizsgától ennyire para vagy mi lesz amikor a 2x4 sávos úton bekerülsz a kamionok közé?

Igen teszt. Semmi probléma nincsen vele. Ha van biztos tudásod, akkor könnyen ki lehet tölteni 100%-ra.

2023. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell, hogy ha valamilyen választ bejelöltél, nincs javítási lehetőség.
2023. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor amire kattintok az marad. Nincs tovább gomb, magától megy ahogy kattintottam egy válaszra.
2023. ápr. 3. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
1997-ben vizsgáztam, papíron volt akkor még a teszt. Akkor is így volt. Ha behúztál valami választ akkor az volt a válaszod. Pont. Javítás esetén nulla pontos a válasz. Nem tudom ezt hogy a fenébe nem lehet megérteni.
2023. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. Pontosan!
2023. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es, oké, de az 26 éve volt, most már nem papíron megy a vizsga, úgyhogy ez nem valami releváns válasz:D

Kérdező, ugyanazok a kérdések (egy kérdésbankból) mint az E-Titánban, azokat kell begyakorolni és menni fog. Amikor én 2021-ben vizsgáztam, nem lehetett látni menet közben az aktuális pontszámot, csak amikor végeztem és beadtam, akkor írta ki a véglegeset. Javítani valóban nem lehet.

2023. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

"4-es, oké, de az 26 éve volt, most már nem papíron megy a vizsga, úgyhogy ez nem valami releváns válasz:D"

"Javítani valóban nem lehet."

A saját magad hülyeségét meg is cáfolod rögtön :D

Nem az a lényeg, hogy papír, vagy elektronikus, hanem hogy nem lehet javítani.

A kérdezőnek meg így látatlanban a néhány össze-vissza idehányt mondata alapján nem adnék jogsit. Pszichésen alkalmatlan a közlekedésre.

2023. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem latsz semmit es nem lehet javitani semmit. A legvegen kiderul, hogy mire tudtal valaszolni es mire nem, meg a pontszamod. Ettol ne foss be, a vezetessel biztos, hogy tobbet fogsz szivni.
2023. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!