Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit tapasztal? Működik még...

Ki mit tapasztal? Működik még manapság a forgalmi vizsga "megsegítése" Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónap múlva lesz a második forgalmi vizsgám, viszont az első és a második között indokolatlanul sok volt a kihagyás időponthiány miatt. Nem érzem egyébként azt, hogy rosszul vezetnék, csak hát az 1 órán keresztül tartó idegesség, úgy hogy ott ül mögötted a vizsgabiztos nem éppen segített hozá a sikeres vizsgához. Sok kicsi apróbb-pl. nem egyenletes kuplunghasználat, tükör nem rendszeres figyelése miatt buktam meg. Nem akarok vitatkozni, én mindig körbe néztem, ezt a vizsgáztató mégsem érzékelte. Meg egyszer lefulladtam...huh, borzasztó. Szerintetek működik még mostanában is a vizsgabiztos "támogatása"-elv a sikeres jogsi érdekében? Sajnos hamarosan lejár a kreszem, júniusig meg kell, hogy legyen a jogosítványom? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcs? Nekem az összes ismerősöm azt mondta, hogy fizetett és meglett. Azóta pedig rendesen megtanultak vezetni, nem az oktatón múlott.

2020. febr. 29. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Második forgalmi vizsgán tanulni kell az első hibáiból.

Ha néztél eleget a tükörbe, akkor majd legközelebb fogsz. Ha kell, akkor látványosan:

[link]


Addig nem érdemes gondolkodni a lefizetésen amíg nincs minden veszve, és jól meg kell gondolni hogy megéri-e, vagy belefutsz egy hivatalos személy megvesztegetési kísérletébe.

2020. febr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de akkor valszeg te sem Budapesten vizsgaztal. Sztem ha akar, ugyis megbuktat a vizsgaztato. Teljesen alaptalan kamu indokokkal.
2020. febr. 29. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
El vagy tevedve, kérdező.
2020. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig az van eltévedve, aki tagadja, hogy ez a helyzet Pesten. Nem azok okozzák a baleseteket véleményem szerint, akiket meghúztak vizsgán, mert mondjuk nem egyenletesen váltottak, pl. én, hanem akik 17 évesen megkapják a jogsit elsőre, aztán nagy bátor módon 120-szal közelekednek a városban a kresz betartása nélkül.
2020. márc. 4. 10:43
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező.

En 1 honapja vizsgáztam sikeresen. Első bukta volt. Veszélyes sávváltás. Jogos volt, a hulye is tudta, meg én is. Nem fizettem. Kaptam a lapot meglattam a hibákat. Jott a második. Nem fizettem és lam sikerült. Azok a hibák amin az első lapon szerepeltek egyse volt.... 4 hiba, 2 lefulladas 2 parkolás. Azota vezetek, már nem fulladok le a parkolast gyakoroltam... Ennyi. Én örülök hogy megbuktam mert igy jobban vezetek....

2020. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!