Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sola Scriptura Főiskolán...

Sola Scriptura Főiskolán végzett valaki?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen volt? Írnátok róla! Csak aki ott tanult, az írjon!

Mit dolgoztok?



2023. ápr. 6. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem itt végeztem, de ismerek kollégát, aki itt végzett. Szakmailag gyenge intézmény, például eleve nem is kötelező a héber és görög, de nyilván nem is azért mész ide, hogy világklasszis kutató legyél (persze ettől még lehetsz, ha nagyon dolgozol rajta). Nyilván akkor érdemes ide menni, ha ehhez az egyházhoz tartozol.
2023. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Továbblépési lehetőség van? Felvesznek esetleg más egyetem szakjaira ha itt végzek?
2023. ápr. 7. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:
A diplomádat felhasználhatod az emelt szintű érettségi kiváltására és pontszerzésre újabb alapképzéshez (én is ezt csináltam vele). Van néhány mesterszintű szak, amire jelentkezhetsz vele (pl. mentálhigiénés szakember). Elvileg akár doktorálhatsz is vele teológiából, de készülj fel arra, hogy a gyenge képzés miatt nem fogod tudni elérni az azért elég magas tudományos szintet, amit egy doktori programra elvárnak.
2023. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2023. ápr. 7. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: Ezt mire alapozod? Csak arra, hogy az ógörög és a héber nem kötelező? Van olyan oktatójuk (illetve azt hiszem, többen is vannak), aki itt végezte el az alapképzést, és azóta ledoktorált az Evangélikus Hittudományi Egyetemen, és most itt tanít alapképzésen. Engem is érdekelne ez a kérdés, mert tervezem a szak elkezdését.
2023. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 erről írnál bővebben? Kik azok az oktatók? Biztos fent van az életpályájuj valahol, mi után mit tanultak :)
2023. ápr. 24. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt megtalálod az oktatókat 🙂. [link]
2023. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!