Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Budapesten hol érdemes cukrász...

Budapesten hol érdemes cukrásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék cukrász végzettséget szerezni, ti milyen tanfolyamot/iskolát ajánlotok ahol a képzést el tudom végezni és akkreditált vizsgát is biztosít?

2023. ápr. 7. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Mielőtt cukrásznak tanulsz, tudnod kell, hogy ez egy rettentően húzós munka. Ha meg akarsz élni belőle, napi 12 órára számíthasz. Ezt egy ismerősömtől tudom, aki ezért hagyta abba, elege lett.
2023. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kedves 1es ez a válasz teljes mértékben értéktelen a kérdésemet tekintve. köszönöm
2023. ápr. 9. 03:14
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
#2: Tudom, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de mint cukrásznak készülő embert, meg akartalak óvni egy fölösleges csalódástól. Jobb, ha előre tisztán látod, mire számíthatsz a pályán.
2023. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!