Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vannak olyan tanfolyamok amik...

Vannak olyan tanfolyamok amik a mesterséges intelligenciáról szólnak és az a céljuk hogy egy laikusnak, akinek felkeltette az érdeklődését legyen egy kicsit nagyobb rálátássa hogy mi is ez?

Figyelt kérdés

Szeretnék belefolyni de fogalmam sincs merre induljak el csak gyanítom hogy az hogy a chat Alt próbáltam, csak a jéghegy csúcsa.


YouTube előadások linkjei is érdekelne illetve bármilyen PDF vagy egyéb leírás ahhoz bővebben olvashatnék arról hogy mi ez az egész.


A csapból is ez folyik de szerintem az emberek többsége nem igazán tudja hogy mi is ez valójában én a magam részéről ezen szeretnék változtatni.


2023. ápr. 10. 06:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Udemy-n nagyon sok kurzus van fent a témában.
2023. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!