Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezt a tanfolyamot érdekes...

Ezt a tanfolyamot érdekes annak elvégeznie aki most érettségizik és érdekli a mesterséges intelligencia de még nem tudja hogy merre megy tovább, vagy annak érdemes aki már informatikus vagy valami egyéb felsőfokú végzettséggel és dolgozik valahol?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy Esetleg ezt a másfél milliót érdemes máshol elküldeni ilyen "pozícióval"?


2023. márc. 26. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg nem szükséges semmilyen előismeret (csak Python a leírás szerint), de én személy szerint nem ajánlanám, ha nem informatikus pályára készülsz/ott vagy már.


Én személy szerint kicsit sokallom az árát, szerintem érettségi mellett nem erre kéne fókuszálnod. A neten vannak sokkal olcsóbb kurzusok is (bár angolul lehet), amik hasonló tudást adnak, vagy egy kicsivel kevesebbet, de ezt egy szintén másik olcsó kurzussal tudod pótolni, és kb. 1/10-ed áron megúsznád, ha érdekelne.

Szerintem érettségi mellett ne ez legyen a prioritás.

2023. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen kurzust javasolsz?
2023. márc. 26. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Az előző kérdésednél már kiderült, hogy neked fingod sincs az egészről. Ha érdekel az AI akkor kezd egy proginfo szakkal egyetemen. De ez nem annyiból áll, hogy megmondod az AI-nak, hogy mit csináljon és ülsz a seggeden míg kiadja az eredményt.
2023. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!