Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mire jó az aranykalaszos...

Mire jó az aranykalaszos papír? Megéri megcsinalni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Az egy szakma!

Földművelés és gazdálkodás.

Anélkül, pl. nem bérelhetsz földet, nem gazdálkodhatsz.

Természetesen, a helyedben elvégezném.

2023. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretném elvégezni, csak mellette orvosi egyetemre járok. Tehát nem ez lenne a fő profilom. Azért vacilalok, hogy megcsinaljam e
2023. ápr. 28. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Az csak azoknak éri meg, akiknek van földjük és értenek hozzá. Ha közöd nincs hozzá, nem földműves családból származol, tök felesleges, nem tanítanak meg semmit, csak egy plusz lehúzás.
2023. ápr. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha valóban orvos szeretnél lenni, akkor teljesen fölösleges elvégezned, mert mezőgazdálkodással párhuzamosan nem fogsz tudni foglalkozni. Ha viszont mégis érteni is szeretnél érdemleges mértékben a mezőgazdálkodáshoz, akkor ahhoz az aranykalászos gazda képzés kevés. Minimum a 4 féléves mezőgazdasági FOSZK, de jobb a 7 féléves mezőgazdasági mérnök.
2023. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha földet szeretnél venni, gazdálkodni szeretnél, akkor tedd le. De sok mindent nem fognak ott tanítani, magadtól kell megtanulnod mindent, amihez szükséged lesz a mezőgazdasági életben.

Ha nem akarsz földet soha az életben, akkor szerintem pénzkidobás. De persze te tudod. Nekem ha lenne pénzem földre én megcsinálnàm.

2023. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!