Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » EFEB Mérlegképes könyvelői...

EFEB Mérlegképes könyvelői e-learning tanfolyamon hogy vannak a modulzáró vizsgák?

Figyelt kérdés

Néztem ezt a mérlegképes online tanfolyamukat, amiről kapok egy tanúsítványt, és utána lehet képesítő vizsgára menni.

Csak vidéki vagyok, és elvileg 3 modulzáró vizsga van a tanfolyam során, ezt nem tudom, hogy az is online, vagy fel kell menni Pestre, személyesen?

Köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 13. 17:41
 1/6 qkker1 ***** válasza:
100%

Én a Penta-nál járok a tanfolyamra, legalább 6 modulzáró van, és több nagyobb városban is. Mostanában is indul képzés náluk.


[link]

2023. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2023. máj. 13. 21:47
 3/6 qkker1 ***** válasza:
100%
Szívesen.
2023. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Én a pallas70-nél járok, pszü végzettséggel van 3 modulzáró, abból az adózás a központi, amin személyesen kellett jelen lenni. A többi online megy. A végén ugyanúgy tanúsítvány van, azzal lehet menni független vizsgaközpontba képesítő vizsgára.

Az órák is online vannak, heti 2*4 órában

2023. máj. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most végeztem az EFEB-nél. Máshol kezdtem, de végül átmentem hozzájuk, mert egy munkatársam is oda járt. Érettségivel minden iskolánál 7 modulzáró van. Nekünk személyesen kellett 3 alkalommal bemenni, de úgy tudom mindenhol így van. Ha felmentésed van akkor természetesen kevesebb. Nekem az egyik sajnos nem sikerült elsőre, de azt pótoltam a következő alkalommal. Remélem tudtam segíteni :-)
2023. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az efebhez járok és eddig jónak tűnik a képzés. Nekünk is azt mondták, hogy 3 alkalom.
2023. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!