Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A CodeCool, a CodeBerry vagy...

A CodeCool, a CodeBerry vagy a Greenfox a legjobb?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 01:36
A kérdező szavazást indított:
CodeCool
CodeBerry
Greenfox
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg meg magadtól, addig ne költs rá, amíg nem ismered annyira az alapokat, hogy ezt magadtól el tudd dönteni.
2023. jún. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
ugy tudom, hogy kalap szar az osszes.
2023. jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy én az ELTE proginfoját ajánlanám, van esti képzés is (sajnos csak önköltséges formában), ha belefér egy egyetem neked.
2023. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Úgy kellett volna kérdezned hogy a 3 semmit nem érő szar képzés közül melyik a legkevésbé szar.


Mivel egynek sincs munkaerőpiaci értéke. Kezdj el magadtól programozni, ha nem kapsz állást autodidakta módon akkor ezekkel a képzésekkel sem kapnál mivel egy semmit nem érő cetlit adnak a képzés elvégzéséről aminek nincs értéke és muszáj lennél egyetemre menni, ha pedig kapsz akkor megspóroltál 2-3 milliót. Az anyag amit oktatnak 100%-ban megtalálható ingyen az interneten.

2023. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a greenfoxról tudok nyilatkozni, ismerősöm oda ment. Sok az anyag, rövid idő alatt, ő ezt mondta, ráadásul amit tanult, igazából a netről van összeszedve, csak megspóroltatták vele az időt a keresésre. Munkát kapott, de nagyon nehezen, mert valamit ott baszakodtak vele, még többet is akartak kifizetettni vele, hogy kaphasson munkát stb. Végül elhelyezkedett de máshoz céghez.

Ha van fölösleges pénzed rá menj, de ha nincs, szeirntem nem éri meg.

2023. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A codecool, mert még az nem csukott be.
márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!