Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » CodeBerry programozóiskolát...

CodeBerry programozóiskolát érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok új a programozásban, PHP, MySQL, illetve HTML & CSS mennek. A Node és a React tanfolyamok érdekelnek engem elsősorban, de a HTML és CSS tudásomra is ráéfrne a csiszolás.


Szerintetek érdemes lenne elkezdeni? Időm lenne rá, mivel otthon dolgozom alapból. Elsősorban az olcsóság miatt gondoltam, hogy kipróbálom, de ha nem jó, akkor inkább más sulit választanék.



2020. júl. 7. 15:48
 1/1 Zoki0000 válasza:

Igazából nekem nagyon tetszik, már közel vagyok a végéhez :)

A nodeJS anyag szerintem kicsi anyag, csak a weblap kiszolgálása a felh.-nak és egy nagyon alap AJAX rész van. A Reactnál angol nyelvű cikkeket linkelget nagyrészt, nagyon könnyű elveszni nekem is át kellet ugrani a 2. hét közepén sajna :(. (szerintem am pont ez kettő anyag egy kicsit gyengébb) De ahogy nézem te tapasztaltabb vagy, neked biztos menne, hajrá!

2020. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!