Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan hely, ahol kimondott...

Van olyan hely, ahol kimondottan tanfolyamok szervezésére specializálódtak, és vagy adják a helyszínt csak, vagy szervezik is és levesznek valahány százalékot, de oktatóként lehet náluk jelentkezni és indítani különféle tanfolyamokat?

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy más érti-e a kérdésedet, mert én nem nagyon. Én leginkább azt vélem kihámozni belőle, hogy termet akarsz bérelni, hogy a saját tanfolyamodat tarthasd. Természetesen vannak olyan vállalkozások, amelyek terembérbeadással foglalkoznak, azt viszont nem hiszem, hogy akárki oktathat tanfolyamon, a felnőttképzésnek törvényi szabályozása van. A meglévő képző intézményekbe se hiszem, hogy könnyen becsatlakozhatsz, nekik nyilván megvan a saját profiljuk és oktatói gárdájuk. Amúgy mit akarsz tanítani?
2023. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
AI-t szeretnék tanítani, mert az most nagyon fontos és én értek hozzá. Nem szeretnék ebből se meggazdagodni, se adminisztratív dolgokkal foglalkozni, ezért jó lenne egy hely, ami nem szimplán termet ad, hanem konkrétan tanfolyamokat szervez, és nekem ne kelljen semmivel foglalkoznom, csak az oktatással. Pl. gyógytornászoknál, jógaoktatóknál, kismamatorna és hasonlók is szokás, hogy nem termet bérlesz, hanem egy helyhez csatlakozol, ahol ilyenek vannak.
2023. jún. 12. 07:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor keress ilyen vállalkozást, de végzettségednek is kell hozzá lennie, valamire való képző intézmény nem foglalkoztat végzettség nélkülieket oktatóként.
2023. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!