Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lejárt vagyonőri tanúsítványt...

Lejárt vagyonőri tanúsítványt hogy lehet megújítani,pontosan mi a menete?

Figyelt kérdés
Olyan 7-8 évvel dolgoztam benne azóta már rég lejárt,akkor a cég szervezte nekünk csak elküldték az anyagot meg "vizsgázni" kellet
2023. jún. 18. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
követem
2023. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagyonőr vagyok.

Beírod Google-be, hogy ,,Személy-vagyonvédelmi és magánnyomozòi kamara", felmész a weboldalra, és kikeresed a különbözeti vizsgára vonatkozó részt. Megnézed, hogy a közeledben mikor lesz vizsga, és felhívod őket. Megmondod ki vagy, hova szeretnél menni vizsgázni, és egyeztetsz. El fogják kérni az adataidat, te mindent elküldesz nekik, elutalod a pénzt, és ők meg küldik a tananyagot. Ha ez lesz az első vizsgád, akkor neked a több órás csomag kell, ha a második vagy többedik, akkor elég a kevesebb órás, az az olcsóbb. Nem kell megijedni! Az órát csak oda írják, nem fog kelleni bejárni sehova. Nagyon maximum talán egyszer vagy kétszer szokták behívni az embert, de kollégák most csinálták/Miskolcon, illetve Debrecenben/, és senkit nem hívtak be egyszer sem, csak vizsgázni, és ennyi. Tehát nem volt felkészítés, mindenki tanult otthon magától.

Eközben pedig bemész a rendőrségre, beviszed a bizonyítványodat, és kikéred az új személy és vagyonőr igazolványodat is, mert anélkül nem dolgozhatsz, és az is csak 5 évig jó, mint a vizsga. Ez illetékköteles! Azt majd ott helyben kártyával, vagy csekken tudod fizetni.

Ha megvan a vizsga kapsz róla tanúsítványt, azt hozzáteszed a bizidhez, kártyádhoz, és dolgozhatsz a szakmában.

Ha a vizsgára szeretnél segítséget a felkészüléshez, akkor tudom ajánlani tiktokon: golddragon2000112

Minden fontos jogi téma fent van helyesen. Végig nézed a videókat, és ahhoz már sokat nem fog kelleni tanulni, de azért a tételeket érdemes átnézni!

2023. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!