Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lenne szíves valaki emelt...

Lenne szíves valaki emelt magyar és angol érettségikre könyveket és/vagy online felkészítőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Majdnem 10 év tanulmányi szünettel úgy döntöttem, hogy belevágok a felsőoktatásba most, hogy tudom, mit is szeretnék hivatásból, szívből csinálni. Ehhez első lépésben szükségem lesz 2 tárgyból emeltezni, de már a középszintre is alig halványan emlékszem. Teljes munkaidő mellett tudnék tanulni kora reggel vagy késő este, így a magántanár a pénztárca leterhelése mellett emiatt sem volna könnyen kivitelezhető, viszont az elszántságomon nem múlik, hogy egy biztos forrásból származó tananyagot elsajátítsak.

Járt már valaki hasonló cipőben, aki tudna tanácsot adni e tekintetben?

Jövő májusi érettségire jelentkeznék.



2023. júl. 26. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont ebből a kettőből emelteztem ebbrn a tanévben, a tiédnél régebbi érettségi után. :) Egész egyszerűen beírtam a libri keresőjébe, hogy emelt érettségi felkészítő, és azokból válogattam. Angolból a Klett tankönyvét használtam, az nagyon jó volt, simán Érettségi - Angol a címe. Magyarból viszont pocsék volt az idei szóbeli tételes könyv, amit vettem. Ahhoz használtam a 4 év gimnáziumi tankönyveit is (neten az is megrendelhető), plusz vettem ilyen kidolgozott tételeket a korábbi évekre vonatkozóan is, másik kiadótól, mert sok az átfedés.

Ha tudok segíteni valamiben, írj nyugodtan. :)

2023. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!