Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen a PPKE pszichológia ma...

Milyen a PPKE pszichológia ma felvételi folyamata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Utolsó évemet kezdem a pszichológia alapképzésen szeptembertől, elkezdtem körbenézni, melyik egyetemen milyen felvételi eljárás zajlik a mesterkpzésekre. A Pázmánynyal kapcsolatban azonban nem találtam semmilyen használható infót, bárhol is kerestem, így hozzátok fordulok. Akik oda járnak mesterre, tudnátok írni egy pár sort a felvételi eljárásról, tapasztalataitokról?

2023. júl. 31. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugye csak idekontárkodok, érdekel a téma. Viszont én is kérdeznék valamit hátha tudsz válaszolni. A Pszicho bsc-n záróvizsgakor van tételhúzás ? Vagy jól tudom hogy a szigorlatok jegyeit számolják be tételhúzás helyett? Összes ismerősömnek volt más egyetemeken tétel húzósdi a záróvizsgán, de a pszichon ilyet nem hallottam még. Teljesen kétségbe vagyok esve mert fogalmam sincs hogy fog kinézni a záróvizsga😀
2023. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, igen, nálunk is lesz tételhúzás
2023. okt. 3. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!