Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kikre is vonatkozik az ingyene...

Kikre is vonatkozik az ingyenes jogsi?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a középsikolákban és a szakképzésben tanulók ingyenesen szerezhetnek jogosítványt.

A középiskola nekem offos mivel most érettségiztem.

De ha jövőre beiraktozok okj-ra vagy egy szakmunkásba akkor ingyen kapnék jogsit?


18/F



2023. aug. 16. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Még csak agyalnak rajta, ők maguk sem tudják, olvassatok már normális híreket!
2023. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Justinianus ***** válasza:
75%
Még senkire, de majd azok körére fog, akik körében csökken a FIDESZ népszerűsége.
2023. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Ha be is vezetik akkor is az lesz, hogy megszabnak egy felső értéket a gyakorlati forgalmi órákra amit befizetnek viszont az édes kevés lesz ahhoz, hogy az oktató fenntartsa magát így pakolják majd rá az extrákat amelyeket már neked kellesz saját zsebből fizetned.


Az is lehet, hogy lesz olyan oktató aki megmondja, hogy jó hàt x összeget kifizet neki az állam, ő neki a megélhetéshez elég lenne ha plusz 5 ezret pakolna rá viszont nehogy már ilyen jól járjon a tanuló (meg akkor már neki is több profitja lesz) így rá pakol még egy tizest extraként amit a tanuló fizet majd be.


Így tulajdonképpen sokkal olcsóbb nem lesz a forgalmi vizsga megszerzése.


Arról nem beszélve, hogy fixen csak a kötelező 30 órát fogja állni az állam. Ha neked többre van szükséged az már saját zsebes lesz. Ha pedig elsőre buksz, másodjára már a vizsgadíjat is te állod.

2023. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jövő évtől vezetik be az elképzelések szerint, de döntés még nincs,ezért azt sem lehet pontosan tudni, hogy kikre vonatkozik majd.
2023. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!