Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Átmehetek így az ágazatin?

Átmehetek így az ágazatin?

Figyelt kérdés

Érettségi után 2 éves Vendégtéri (pincér) szaktechnikus szeretnék lenni, de ahhoz az elején kell tanulni cukrásznak, szakácsnak és turisztikának az alapjait.(én ezt eddig nem tudtam)

Viszont nem tudok főzni szerintem eléggé béna lennék másokhoz képest. Gáz ha az iskolába tanulok meg? Mert most már nem váltom meg a világot szeptember 1.-ig😞



#szakács #cukrász #pincér #ágazatialapvizsga
2023. aug. 24. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A pincér (vendégtéri szakember) és a vt szaktechnikus nem ugyanaz a szakma.
2023. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak úgy értettem hogy vendégteri szaktechnikusra jelentkeztem, sose tudtam főzni, előtte sima pincéren voltam. Megtanulhatok 0 tudással az iskolába főzni? Illetve nem gáz? Mióta haza jöttem ezen sírok mert se nem főzni se nem sütni nem tudok😔😔
2023. aug. 24. 14:20
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert ugye az ágazatin ezekből is vizsgázni kell, hiába nem ezt akarom
2023. aug. 24. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre van az iskola, lesznek konyhai gyakorlataid, ott megtanulod az alapokat, aztán otthon meg szépen gyakorolsz még, ha szükséges.
2023. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Muszáj lesz, azzal nyugtatom magam hogy legalább pincérből van gyakorlatom mert azt tanultam előtte az a szakmám így azt jobban fogom tudni mint mások😄csak azt szeretném technikusra
2023. aug. 24. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért ezek a gyűjtő szakmunkásképzők nem épp a lehetetlen kategóriák.
2023. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez nem szakmunkás hanem technikum😕
2023. aug. 24. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Persze. Attól mert manapság a takarítót higiéniai munkatársnak hívják, még takarító marad.
2023. aug. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De mégse ugyanaz a szakma meg a technikum, mivel a pincér szakmám meg van, és ez annak a folytatása technikumra csak akkor jelentkezhetsz ha van érettségid😂
2023. aug. 25. 07:04
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
akkor se egy agysebészet
2023. aug. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!