Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lenne szíves valaki leírni az...

Lenne szíves valaki leírni az elsősegély vizsga követelményeit?

Figyelt kérdés

Volt már egy kérdésem ezzel kapcsolatban, sajnos elég gyatra és nem volt egyértelmű a felkészítés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__speci..


Az oktató olyat mondott, hogy a stabilnál, illetve az újraélesztésnél vannak pontok, amelyeknek meg kell felelni. Mik ezek? Illetve egy tételt milyen szempotok alapján kell felmondani? Sajnos csak b@szogatott, hs valamit rontottunk, akkor azt mondta, hogy megbukunk. Szerinte az nem olyan nagy baj. Szerintem meg igen, mert nem fogok 15 ezret befizetni nekik még egyszer.



2023. szept. 30. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
"Az oktató olyat mondott, hogy a stabilnál, illetve az újraélesztésnél vannak pontok, amelyeknek meg kell felelni." Most ez alatt pontosan nem értem mire gondol, de nálunk pl. elmondta az oktató, hogy mindenképp mondjuk el hangosan, hogy mit fogunk csinálni. Szóval újraélesztésnél és a stabil oldalfekvésnél is ne csak csináld amit kell, hanem mond is el, hogy most mit fogsz csinálni. Nem tudom hogy máshol ezt mennyire figyelik, de nálunk az oktató azt mondta, hogy mindenképp így csináljuk.
2023. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neten megtalálod. Elsősegély vizsga tételek kereséssel. Van ahol a "buktató" hibákat is felsorolják.
2023. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!