Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok mondani olyan magánta...

Tudnátok mondani olyan magántanárt, aki sikeresen felkészít kémia emelt szintre?

Figyelt kérdés

Az élet úgy hozta, hogy emelt kémiát kell írnom 2024-ben, és abból is egy elég magas százalékot. Egy olyan tanárra lenne szükségem, aki tökéletesen ismeri az érettségi követelményeket, és már sok embert készített fel sikeresen emelt szintű érettségire.


Előre is köszönöm!


2023. okt. 1. 10:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt kihagytam, hogy Budapesten.
2023. okt. 1. 10:59
 2/7 anonim ***** válasza:
2023. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9000 /45 perc
2023. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De van 5000-ért, 4000-ért is. Görgesd végig!
2023. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Láttam Érden is 3000 Ft-ért. A Kelenföldi pu-tól 15 perc helyközi vonattal. Megéri.

De online is oktatnak.

2023. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, csak ezek a nagyon olcsón oktatók nem tanárok, hanem fiatal egyetemisták...
2023. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hello. Én nagyon jól ismerem az emelt szintű kémia érettségi követelményét. Több embert készítettem már fel rá. Természetesen a siker az nem csak a tanáron múlik, hanem a diák szorgalmán is! Ezt mindig hozzá szoktam tenni :). Ha érdekel a magán órám vagy hozzá kapcsolódó kérdésed van írj nyugodtan privátot.
2023. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!