Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Svéd nyelvtanárt tudtok mondani?

Svéd nyelvtanárt tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán lakom és tudom,hogy elég ritka,hogy valaki a svéd nyelvet választja és nehéz svéd nyelvtanárt találni,de szeretnék olyan kb. középszintig megtanulni. (Esetleg ha valakinek már van ilyen Skype tanáros tapasztalata azt is szívesen veszem.)

2017. szept. 30. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kiköltözni szeretnél vagy csak megtanulni a nyelvüket? :)
2017. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak megtanulni.Aztán ki tudja mit hoz az élet.
2017. okt. 2. 07:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha angolul vagy németül tudsz semmi gondod nem lesz. Nagyon hasonlít a két nyelv egymásra. A svéd egyfajta "turmixnyelv" szerintem.De ugyanez a helyzet a dán és a norvég nyelvvel is. Én például nyaranta amikor kint vagyunk Dániában szinte a felét megértem amit mondanak/írnak. Egyébként meg alapjáraton nagyon segítőkészek. Nagyon tudom ajánlani mindhárom országot. De leginkább Dániát vagy Norvégiát. Az ő nyelvük jobban hasonlít a németre és az angolra. :)
2017. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!