Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ugye a jogosítvány szerzéshez...

Ugye a jogosítvány szerzéshez 3 féle vizsgát kell eredményesen teljesíteni! Elméleti, gyakorlati és elsősegély! A sorrend lehet tetszőleges, vagy ebben a sorrendben lehet csak teljesíteni?

Figyelt kérdés
Az persze számomra logikus, hogy az elméleti után a gyakorlati vizsga jöhet, viszont azt hallottam, hogy az elsősegély a legkönnyebb, ezért lehet például úgy csinálni, hogy előbb az elméleti, utána az elsősegély végül pedig a gyakorlati vizsga? Vagy előbb az elsősegély és utána a maradék kettő? Elnézést ha hülye kérdést tettem fel!

2023. okt. 12. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elsősegélyt bármikor megcsinálhatod, viszont amíg nincs a kezedben az igazolás, addig nem mehetsz az okmányirodába a jogsi kiállításához. De forgalmi vizsgát attól még tehetsz
2023. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármikor le lehet tenni az elsősegélyvizsgát, akár függetlenül a jogosítványtól is (bár önmagában szerintem sok értelme nincsen, máshova nem kell). Ez azért lehet érdekes, mert ha elsőnek az elsősegélyt csinálod meg, az 10 évig érvényes, tehát ezen időn belül kellene a vezetésrészén túllenni. Ezért csinálják úgy a legtöbben, hogy előbb a vezetésen mennek át, mert addig az elsősegélyvizsga sehova sem kell.
2023. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!