Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Taxizás vidéken? Hogy lehetek...

Counter terrorist kérdése:

Taxizás vidéken? Hogy lehetek taxis vállalkozóként, mi a menete? (Szombathely)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Taxizásra adnám a fejem, némi információval már rendelkezem a folyamat elindításához, viszont elég homályos még minden. Legfőképp vidéki taxisok, taxitársaságosok segítségét, útmutatását szeretném, hogy miként válhatna valóra ez a mérföldkő a számomra. Az alábbiakról már van tudomásom: PAV 2-es vizsga, 102-es orvosi a jogosítványt illetően, személyszállítási(?)-taxi vizsga, taxi vállalkozói vizsga, egy 10 év alatti személygépkocsi ami a célnak nyilván megfelelő illetve ennek a betaxizása. Mint vidéki, — Vas (vár)megyei — Szombathelyen lenne a munkavégzés helye, legjobb esetben egy társaságnál, Főtaxi vagy a Rádió 1 játszana elsősorban! (tudom az utóbbinál van “várólista”)

Tőkével a vizsgákra rendelkezem, a kocsi is megoldható lenne!

Ha jól tudom Zalaegerszegen van a hozzám legközelebbi lehetőség a vizsgák lebonyolítására. Mik a költségek? Valaki aki ebben jártas hozzá tudna szólni? A taxi “szakma” megszerzésére és a kezdeti lehetőségeimre lennék kíváncsi! A válaszaitokat előre is köszönöm!



2023. nov. 3. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem egyszerűbb írni egy e-mailt a TAXI cégnek, hogy miket várnak el?


(Nem lenne jobb 100% maszeknak lenned?)

2023. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem, hogy a Rádió 1 taxi a GyK-n válaszolna.
2023. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy taxi társaságok foglalkoznak-e magán levelekkel. Igazából ezért is várok elsőkörben vidéki taxisok és a szakmabéliek észrevételeit, hátha ők többet tudnak segíteni.


Itt nálunk a társaságok vállalkozói pörögnek “nagyon”, a maszek megélhetése mégjobban 50-50 mint amúgy..😕

2023. nov. 3. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

3.-ra. Mi van??? Miért ne foglalkoznának magánlevelekkel? A HR-re küldik a leveled, és ott a munkaügyis szépen megírja, hogy mit kérnek. Ez is csak egy sima cég, mint egy gyár, vagy hivatal.

Te valami 20 éves, pályakezdő vagy, ugye?

2023. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.

Köszi a tippet, mindenképp sort kerítek rá!😃

2023. nov. 3. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2023. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez mennyire releváns de 25..😃
2023. nov. 5. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert egy fiatal, izmos magánsofört + testőrt keresek
2023. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!