Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély vizsga tanfolyam...

Elsősegély vizsga tanfolyam nélkül, otthon lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha igen tudnátok segíteni kérlek hogy tanuljam az ujraélesztést, stabilt és a tételeket itthon?!

És ha valaki tudna segíteni a helyes újraélesztési sorrendbe akkor azt megköszönném!

Csak normalis valaszokat ha lehet:)))


nov. 9. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen leírom neked az algoritmusokat de abból nem fogsz sokat tanulni.


Azt gyakorolni kell AMBU babán.


Meg én annak a híve vagyok, hogy szituációzni kell és úgy lehet a legjobban berögzíteni ezeket. Egy légúti idegentest ellátását is meg kell csinálnod gyakorlatban mert az nem elég, hogy elméletben megtanulod meg nézel róla YouTube videót.


Sebkötözések ugyanez. El fogsz tudni látni egy comb artériás vérzést ha megnézel róla egy Youtube videót? Nem hiszem.


Ha kell anyag írj privátot de valami gyakorlási lehetőséget keress.

nov. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!