Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » EFEB vagy Masszázs akadémia?

EFEB vagy Masszázs akadémia?

Figyelt kérdés

Az EFEB-ről sajnos nem jókat hallottam, azt mondják nem korrektek az órákat illetően és van hogy elmaradnak, azonban ott van náluk egy REGENERÁLÓ WELLNESS SZAKEMBER KÉPZÉS (MASSZŐR), ami igazából elég sok modulból áll, masszázselmélettől kezdve, 20 féle masszázs technika, illetve a vállalkozás indításról is lenne szó, mindez 224000 forintért, ami szerintem meglepően olcsó ennyi mindent összevetve.


A masszázs akadémiának talán jobb a hírneve (legalábbis az értékelések alapján), azonban ott nem találtam ilyen összefüggő, átfogó képzést, ott külön kellene például a svédmasszázzsal kezdenem.


A kérdésem így az lenne, hogy ha ezen a vonalon akarok elindulni, inkább 1-2 kisebb alapozó képzésre fizessek be, ami összesen kerülne 100ezerbe kb. vagy megkockáztassam az EFEB átfogó képzését több, mint 200ezerért?


Előre is köszönöm a válaszokat, főként, ha jártasak vagytok a szakmában és tudtok segíteni, hogy megéri e nagyobb képzésbe fogni elsőre, vagy a korlátozottabb tudásra kiterjedő képzésekkel is tudom e kamatoztatni a tudásom az elején?



nov. 18. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a Masszázs-Med Masszázsiskolát tudom ajánlani. Szuper a képzési programjuk, több nyelven megkapni az oklevelet.
nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pont az EFEB-hez jártam, először svédmasszázs tanfolyamra és annyira elégedett voltam, hogy átiratkoztam a regeneráló wellness szakemberre. Szerintem nagyon jók a tanárok. Nálunk nem maradtak el az órák, az igaz, hogy egy-két alkalom szombat helyett vasárnap volt.
febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!