Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek melyik szakirányú...

Szerintetek melyik szakirányú továbbképzést lenne célszerűbb elvégeznem?

Figyelt kérdés

Két szakirányú továbbképzés piszkálja a fantáziám. Az egyik azért, mert könyvkiadóban vagy irodalmi/kulturális folyóiratnál is szívesen dolgoznék, a másik azért, mert HR-esként is. Jelenleg kulturális területen dolgozom, szakmámba vágó diplomával (könyvtáros), de van már bér- és TB ügyintéző végzettségem is.


Az egyik, ami érdekelne, az a Pécsi Tudományegyetemen az Irodalmi szerkesztő és kritikus szakirányú továbbképzési szak, a másik pedig a Kodolányi János Egyetemen a Személyügyi üzleti szervező szakirányú továbbképzési szak.

A Pécsi Tudományegyetemen volt már szerencsém tanulni, nagyon szerettem.


Köszönöm a válaszokat.



#átképzés #szakirányú továbbképzés #Pécsi Tudományegyetem #Kodolanyi János Egyetem #irodalmi szerkesztő és kritikus #személyügyi üzleti szervező
nov. 26. 23:37
 1/1 anonim válasza:
A kérdés szerintem az, hogy van-e tehetséged az íráshoz és az fejleszthető-e. Én pl. a magam módján lényegre törően , de nem finoman és szépen , választékosan fogalmazok, így belőlem pocsék író lenne, de ezt be is vallom magamnak. Láttam filmkritikusok és irodalmi művek írásait és rájöttem, hogy a büdös életben nem fogok tudni úgy írni, mint ahogy Ők. Valahol erre születni kell, aztán fejleszteni. Választékosság, kreativitás, minden szónak, betűnek, névelőnek a helyén kell lennie. Nincsen olyan, hogy valami nincs a helyén. Szóval az iskola/tanulmányok az egy dolog, a másik dolog, hogy milyen lehetőségek rejlenek Benned.
dec. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!