Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi van akkor ha elkezdtem egy...

Mi van akkor ha elkezdtem egy tanfolyamot de ki akarok lépni belőle?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a pedagógiai asszisztens tanfolyamot. Szeretnék majd gyerekekkel foglalkozni. De sose tudok ott lenni az online órákon. A tananyag is nehezen megy így nekem hogy nem beülök az iskolába és tanulok hanem magamnak kell leülni és a tételeket egyedül tanulni. Így sokkal nehezebb . És most nem is nagyon tudok koncentrálni a sok munkahelyi és párkapcsolati problémák miatt. Részlet fizetés van . Egy összeget fizettem eddig. Nem lenne olyan vészes az a veszteség. De ilyenkor ki kell fizetni az egész tanfolyamot? Vagy most nem is tudom mit csináljak. Sikerülne így letennem ezt a szakmát?

dec. 1. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem koncentrálsz valamire, akkor az nem is megy. Sokan beleesnek abba a hibába, hogy azt hiszik, ha fizetnek, akkor megy a dolog. Ez nem így működik, valódi akarat, elhatározás, kitartás is kell.
dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egy büfés szakma. Mi lehet benne olyan nehéz. Lehet érettségivel már akkor is felvesznek ha jártál okj-re
jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!