Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munka mellett el lehet végezni...

Munka mellett el lehet végezni egy tanfolyamot? Mármint úgy értem hogy nem kell nekem erről beszámolnom senkinek ha el akarok kezdeni egy sulit ugye?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy attól félek ha a munkáltató megtudná akkor azt hinné hogy ott akarom hagyni a munkahelyem viszont ez nem igaz egyszerűen csak érdekel ez a másik tanfolyam (teljesen más mint ami a szakmámmal összefügg).

A kolléganőm is elvégzett egy tanfolyamot mondjuk azt nekünk mesélte de én nekik sem merném mondani..én parázom túl szerintetek???



2019. jún. 1. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha össze tudod egyeztetni a munkával, akkor lehetséges. Annyi, hogy neked kell allnod a tanfolyam költségeit.
2019. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az egyértelmű igazából ez nekem csak hobbitanfolyam mert soha nem fogok tudni vele valószínű semmit kezdeni de mégis érdekel vagyis ki szeretném magam próbálni másban. Csak a kérdésem igazából az hogy az ilyesmit nem kell nekem bejelentenem a munkáltatónak hogy járok egy tanfolyamra ugye? ez a munkától teljesen független és még szabadnapot sem kell kivennem mert hétvégente van a suli.
2019. jún. 1. 09:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Nehogy meg tedd, a végén még lenne saját életed a munkán kívül. Hát ki akarja ezt?
2019. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ütközik a munkaidőddel, akkor a munkáltatódnak nincs köze hozzá, mit csinálsz szabadidődben. Olyan ez, mint hogy nem jelented be, hogy szombatonként varrni szoktál vagy könyvtárba mész. Nem kell szólnod neki. (Bár titkolni se kell.)
2019. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor tényleg csak én parázok rá túlságosan..igazából azért félek , mert úgy tűnhet hogy ott szeretném hagyni a munkahelyem ha mást tanulok, pedig nem akarom csak sose lehet tudni mikor jön jól egy szakma. bár őszintén szólva fogalmam nincs miért csinálok olyan dolgokat aminek nincs értelme. Pl. teljes gőzerővel belevetettem magam a francia nyelv tanulásába pedig egy nyelvvizsgával sem dogok tudni semmit kezdeni..:S
2019. jún. 1. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet?

Sikerült elvégezni a tanfolyamot?

2019. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, pont jókor kérdezed mert egy éve járok a tanfolyamra, és épp tegnap döntöttem el, hogy befejezem.

Már amennyiben lehetséges egyáltalán.

A tegnapi óra rádöbbentett, hogy ez nekem nem fog menni.

Nem tudom, hogy velem van a baj, vagy a tanárral,de rettenetes...

Semmit nem értek kb az egészből és nem is érdekel.

Ok rendben van, mindent meg tudtam csinálni, nem maradtam le órán, no de a lényeg a lényeg, hogy igazából csak csinálom amit mond , de tulajdonképpen egyáltalán nem vágom miről magyaráz.

Az órai magyarázatának a 80%-át egyáltalán nem értem, pedig nem tartom magam egy buta embernek, de egyszerűen olyan szavakat használ, amiről fogalmam nincs hogy mi mit jelent.

Szerintem ezt csak azok értik akik évek óta ezzel foglalkoznak a szabadidejükben, tanulmányozzák a programokat stb stb..áhh...

eddig ugye egy évig csak rajzolgattunk, meg művészettöri, persze , hogy tetszik az embernek...de ezek a programok..katasztrófa

2019. szept. 29. 08:21
 8/10 A kérdező kommentje:

jah amúgy grafikus szakmáról van szó.

úgy látom az nem derült ki a kiírásomból..:D

2019. szept. 29. 08:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami mást és hátha sikerrel jársz, ne add fel.
2019. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen , jól esik a biztatás..! Esetleg te is hasonló cipőben jársz utolsó?
2019. szept. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!