Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit tudtok arról, hogy ingyene...

Mit tudtok arról, hogy ingyenes lesz a jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés
Nemsokára elszeretném kezdeni a jogsit de amikor utánna néztem találtam olyan információt hogy 2024-25 tanévtől ingyenessé válhat. De sehol sem találtam megerősítést róla. Azért érdekel mert nekem mindegy hogy ár hónapon belül kezdem el vagy jövőre csak azért elég drága főleg ha lehetne ingyenes is. Egyébként 11 osztályos vagyok. Előre köszönöm a válaszokat.

dec. 11. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak egy terv, amiből nagy valószínűséggel semmi nem lesz. Gondolj bele! Miért érné meg az államnak kifizetnie egy csomó ember jogosítványát amikor sokan önként is kifizetik a fél milliót jogsira.
dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%
Ingyen autót is mellékeljenek hozzá?
dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!