Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van aki elvégezte a budapesti...

Enibaba02 kérdése:

Van aki elvégezte a budapesti Omniverzum Szabadegyetem lélekgyógyász 3éves képzését? Megéri beiratkozni annak ellenére, hogy nincs elismerve, akkreditálva? segít a döntésben a ti gyakorlati infotok

Figyelt kérdés

#Lélekgyógyász képzés #Omniverzum szabadegyetem
jan. 7. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá linkedinen, profession.hu-n vagy egyéb álláskereső portálon, hogy hány nyitott pozíció van ahová 'lélekgyógyász' végzettségűek jelentkezését várják és választ kapsz a kérdésedre, hogy megéri-e elvégezni.
jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább azért van bennem kérdés, hogy egy nem akkreditált iskola 3 éves képzése mennyire helyes döntés, ha nincs elismerve, mint pl egy Pszihológiai egyetemet elvégzett diploma.
jan. 7. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkreditálva lenne akkor is ugyanoda mehetnél ezzel az értéktelen büfészakkal, mint akkreditáció nélkül: Mekibe sütni a hasábot vagy állni a szalag mellett a gyártósoron 3 műszakban
jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos, hogy nem adnék ki pénzt lélekgyógyászra.

Konkrétan az egyetemre és a szakra pedig rá kellett keresnem, azt hittem, hogy teljesen kamu a kérdés:D


Az árát így hirtelen nem találtam meg, de hacsak nem ingyenes én nem adnék ki rá pénzt a helyedben.

Mik a céljaid vele egyébként? Azért végeznéd el, mert érdekel, vagy esetleg megélni is szeretnél belőle?

jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sok témával kapcsolatban gondolkodtam ezen az Omniverzum-on belüli szakon, hogy beiratkozzam, ami a Pszihológiához hasonlóan a lélek dolgaival foglalkozik, majd idővel mások segítésén is.
jan. 7. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:

A pszichológusok 5 év (alap + mester) plusz specializáció és sok szakvizsga után foglalkozhatnak emberekkel, és náluk sem minden problémával. Engem pl elküldött pszichiáterhez, emrt félt hogy megbolygat olyan gyér a stressz managementem.

Akkor szerinted egy 3 éves "lélekgyógyász" szakkal mennyivel többet árthatsz, mint használhatsz, már ha egyáltalán tudsz benne munkát találni?

febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!