Fazekas szakma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Esetleg van köztetek olyan aki rendelkezik fazekas szakmával és ezt felnőtt képzésben szerezte?

Nagyon örülnék ha tudna válaszolni néhány kérdésemre!

pl: hol végezte? (én pl az oktáv-nál néztem), mi a véleménye?, milyen árban és az megéri-e?



jan. 11. 23:33
 1/1 anonim válasza:
100%
engem is érdekel a tanfolyam, de 800. 000 ezer ft....most ez komoly? csak én érzem, hogy irreálisan drága lett minden? Kinéztem egy másik tanfolyamot is, de az is 1 millió ft...esküszöm nem értem, hogy hova fajul a világ...az ember azt érzi kb hogy az átlag keresetből élőknek esélye sincs , hogy szakmát váltsanak vagy fejlődjenek....nyelvtanulásra is már egy kisebb vagyont kötöttem, aztán hiába gazdagodtam nyelvvizsgával, meg plusz szakmával az évek alatt a fizetésem ugyanannyi marad...Nagyon szeretnék valamit tanulni, képezni magam de ilyen összegekért....és akkor ha szeretnél pl fazekasként alkotni akkor kell egy műhely, meg kell vásárolnod még hozzá a kellékeket, illetve azt olvastam pont az oktávnál, hogy ez csak egy tanusítvány de bizonyítványt nem ad....800.000 ft-ért még egy bizonyítványt sem kapsz és természetesen a vizsgadíjat sem tartalmazzák soha ezek a tanfolyamok, ami kb 100 ezer /vizsga lehet. Legalábbis kb 7 éve fizettem az oktávnál 70 ezret egy vizsgára akkor ez most valószínűleg a duplája...én arra lennék kíváncsi, hogy akik ennyiért elvégzik ezeket a tanfolyamokat ők elvileg milliomosok és csak hobbinak szánják? vagy esetleg hitelt fesznek fel? Nem értem...
jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!