Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha ecommercel szeretnék...

Ha ecommercel szeretnék foglalkozni kiket ajánlotok, hogy náluk tanuljak? Ecom tesok kurzusát megvette már valaki?

Figyelt kérdés

jan. 16. 21:25
1 2
 1/13 41009 válasza:
23%
Tavaly májusban jelentkeztem a programjukba, de akkor nem voltam még elkötelezett, illetve azzal voltam,hogy rengeteg ingyenes anyag van magamtól is meg tudom csinálni.. 2 hónap kínlódás után rájöttem, hogy segítség kell, így újra felvettem a kapcsolatot az Ecomtesókkal és életem legjobb döntését hoztam. Már a decemberi hónapban több milliót tudtam generálni és ezt csak az ő segítségüknek köszönhetem! A csoporttagokkal tudjuk tartani a kapcsolatot,szóval mindenki segít mindenkinek. Én mindenképp az Ecomtesókat ajánlom, ha ecommercevel szeretnél foglalkozni !
jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt lehet tudni milyen árban van? Nincs túl sok pénzem
jan. 16. 23:12
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

hagyd a francba mesetestvéreket.

menj el bankárképzőbe

jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
21%

milyen mesetestvérek te madár?


otthon ülsz a miskolci panelban az izzadságszagú csajod mellett aki a dohányboltba dolgozik aztán ide irogatsz ahelyett hogy tennél valamit az életeddel


nem ismerem őket meg nem is léptem be a kurzusukba de kivagyok az ilyen ratyirambóktól mint te vagy, legalább ők megcsinálták a tutit barátom...

jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
75%
Kb 3 hónapja csatlakoztam a programhoz, nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van.Az elején voltak félelmeim,főleg mert vendéglátós végzetséggel rendelkezem,ezért semmi tapasztalatom nem volt ezzel az üzleti formával kapcsolatban.Viszont a videós tananyagokból mindent megtanultam.Ők a program kiküldése után sem engedték el a kezem, “hátországként” vannak jelen,tartják velem a kapcsolatot,bármi kérdésem van gyors választ kapok.Csak ajánlani tudom.
jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 41009 válasza:
51%
Bankárképző napi 8 órában nettó 350-ért vagy hobbiból napi 24 óra milliókért. Kinek mi a szimpatikus.. 😃
jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
75%
Én tavaly indulás után néhány hónappal megvásároltam megvásároltam a kurzust. Néhány alap tudásom volt korábbról, viszont számomra óriási löketet adtak ezzel a jól összeszedett tudással. Azóta sikerült kilépnem a négykarikás gyárból, ahol dolgoztam már közel 8 éve, úgyhogy nem kevés fizetést adtam fel. Amikor kiléptem már havonta a dupláját kerestem az online kereskedelemből. Én azt gondolom, hogy haladó tudással rendelkezem, és ezt az ő programjuknak és kitartásomnak köszönhetem. Viszont ha időmilliomos vagy és tudsz angolul kb 1 év alatt összetudod szedni az információkat ingyenes tartalmakból, de én azért nem ajánlom azt, mert útközben elfog fogyni a lendület siker nélkül.
jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Elég nagy bizonytalansággal álltam először hozzá mert hát mindent lehet hallani róluk, de mivel nagyon akartam egy online vallalkozast megvettem a tanfolyamukat. Es szamomra is megdobbento volt hogy mennyi segitseget kaptam toluk. Nehany honapja csatlakoztam, az eleje szamomra nehez volt mert semmi tapasztalatom nem volt de most már lassan azt erzem hogy otthagyom a főállásom mert a webshopjaim a többszörösét kitermelik a fizetésemnek. És ezt nagyrészt az ő segítségüknek koszonhetem.
jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tóth József1987 válasza:
100%

Szeptemberben csatlakoztam a programhoz, a program megvásárlása előtt, kértem őket, hogy legyenek szívesen elmondani őszintén, hogy középkorúként 0 informatikai múlttal megtudom-e csinálni. Most már eltelt jó pár hónap és nem gondoltam, hogy valaha ekkora segítséget fog adni nekem ez a program, mint anyagilag, mint az élethez való hozzáállásomhoz!

Mindenkinek ajánlom a programot, aki kérdez róla!

jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Csak akkor vedd meg ha melyen magadba nezel, es megtudod valaszolni azt a kerdest hogy megcsinalod, vagy sem! Ez a legfontosabb, lenyegeben barmilyen biznisz modellel lehet elerni sikereket, az osszes letezo informacio fent van ingyenesen a neten is, csak szetszorva apro morzsakban. Az ecomtesok ezt osszegyurtak neked lenyegeben egy program keretein belul. Szoval ha megveszed, ott lesz azert a penzert neked egy tananyag, aminek a tudastarat osszeszedni a netrol, youtube videokbol es hasonlo forrasokbol, akar tobb ev is lehet, nem beszelve arrol hogy szerintem ugyan annyi “tanulo penzt” koltenel el arra hogy te tapasztalatot szerezz a hibaidbol, mintha csak megvasarolod toluk a programot, es egy konnyebb, ugymond felig meddig kitaposott uton kell hogy haladj, es onnantol mar csak toled fugg hogy vegig mesz az uton, vagy letersz es ujbol elkonyvelhetsz magadnak egy kudarcot.
jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!