Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamot érdemes...

Milyen tanfolyamot érdemes elvégeznem?

Figyelt kérdés

Távmunkában dolgozom, de a napi munkám 2-3 óra alatt megvan, így maradt csomó szabadidőm. Agglomerációsként bejárkálnom Budapestre napi 3 órát venne el (oda-vissza össz), így azon gondolkoztam, hogy szerzek egy másk munkát mellé, lehetőleg távmunkában vagy nagyobb számú home office lehetőséggel.

Mit lenne érdemes tanulni hozzá, amihez nem kell egyetem? Kivéve könyvelő. Illetve milyen oktatási intézetet ajánlotok hozzá?

Persze jó szakembernek lenni affinitás, tudás kérdése satöbbi satöbbi, ezt egyelőre hagyjuk ki a körből. Egyelőre informálódni szeretnék a lehetőségekről, és ez alapján dönteni.


febr. 7. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És ha ugyanazt csinálnád, mint most, csak egy másik munkahelyen is? Nem kellene újat tanulnod. Ha minden képpen tanulni akarsz, akkor informatikai tanfolyamokat ajánlok (programozás, webfejlesztés, adatbázis-kezelés).
febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán keresnek sehova ilyen munkát, pláne nem home officeban, sajnos sokáig kerestem.
febr. 7. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!