Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki vette már meg az Ecom...

Valaki vette már meg az Ecom Testvérek kurzusát? Vannak női program tagok is?

Figyelt kérdés

febr. 11. 11:12
 1/4 anonim válasza:
17%
Szia! Én tavaly szeptemberben vettem meg a programot és egyáltalán nem bántam meg, sőt egy nagyon jó döntés volt! Instagramon találtam rá a testvérpárra és láttam milyen eredményesek ők és a diákjaik is. Nekem nagyon hitelesnek és megbízhatónak tűntek a fiúk, ezért megvettem a programot. Sokan mondják ,hogy nagyon drága,de ha valaki elég kitartással és szorgalommal csinálja akkor többszörösen visszafizetődik, én is tapasztaltam.Maga a program nagyon összetett és mindent értelmesen elmagyaráznak, illetve nagyon sok segítséget kapunk.YouTubeon is meg tudsz nézni több videót ahol a diákjaik az eredményeikről számolnak be, a figyelmedbe ajánlom. Nőként egyáltalán nem érzem hátrányba magamat, csak ajánlani tudom, hogy más is elindítsa a saját online vállalkozását.
febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 41009 válasza:
A zárt discord csoportban megfordul egy pár nő "diák társam". Leginkább gyerekes anyukák és fiatal karrier építő nők. Közülük is vannak kiemelkedő teljesítménnyel rendelkezők, akik már több milliós bevételeket szoktak megosztani. Szóval ja, vannak csajok is.
febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
37%
Tavaly májusban vásároltam meg! Nézd meg esetleg a youtube csatornájukat, ott vannak siker sztorik nőktől is :)
febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mkors99 válasza:
37%
Szia! Az ecom testvérekről terjeng az interneten ez-az, viszont én valós példával tudok neked szolgálni.:) Az öcsémet mindig is érdekelte az online kereskedelem, csak soha nem volt meg neki a tőke hozzá, hogy belekezdjen. Sok pozitívumot mesélt a testvérpárról, és, hogy mennyire szeretne csatlakozni a programjukhoz. Nagyon értékeltem ezt a fajta hozzáállást, mert a 2015-ös énemet láttam benne, amikor is beiratkoztam egy programozó képzésre, ami utólag visszagondolva életem egyik legjobb döntése volt. Így hát utána néztem az ecom tesvéreknek, és találtam róluk hideget meleget. A youtube csatornájukon szembejött velem több olyan videó is, ahol olyan személyekkel készítettek tartalmakat, akik a program tagjai. Hosszas kutakodás után, sikerült az egyik sráccal személyesen is felvennem a kapcsolatot. Ezt azért tettem, hogy ne csak azt lássam ami a kirakat, hanem, hogy mögé is lássak az egésznek.:) Elmondása szerint több sikeres online áruházat is elkönyvelhet magának, és emellett az élete is pozitív irányba fordult. Láttam, és éreztem is rajta, hogy őszintén, és szívből mondja, így hát tavaly júliusban megvásároltam az öcsinek a programot, amit ki is egészítettem egy kezdőtőkével, mert ezt javasolta a srác, hogy anélkül ne kezdjen bele. Már több mint fél éve a program tagja, és nagyon lelkesen képzi magát ebben a témában. Napi szinten kommunikál a program tagjaival, és az egyikkel már szinte legjobb barik lettek:) Imádom, hogy ennyire élvezi az egészet, és ahogy megossza velem az eredményeit, amiknek együtt örülünk:)) Mindenkinek a saját döntése, hogy mit érez hitelesnek és mit nem, de én azt javasolnám, hogy bármivel kapcsolatban a megfelelő helyeken informálódjon! Ha gondolod összekötlek az öcsémmel, aki a kérdéseidre jobban tud válaszolni mint én:)
febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!