Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Alapszakos diplomával is...

Alapszakos diplomával is lehet már tanári mesterszakra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem nagyon találtam erről infót a neten, hiszen szinte minden egyetem azt írja, higy csak mesterszakos diplomával lehet tanári mesterszakra jelentkezni, ami néhány féléves csak. De viszont én úgy tudom, hogy már alapszakos diplomával is lehet tanári mesterre menni, és egy egyetemet találtam is, ami konkrétan ezt így leírta.

Én konkrétan spanyol alapszakkal szeretném a spanyoltanárit elvégezni.

Van valakinek erről bármiféle infoja, hogy lehetséges?



febr. 23. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a dokumentumban lehet a szükséges információkról tájékozódni.

Külön felsorolja a mesterszakokat és külön fejezetben taglalja az alapszakokat is. [link]

febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól veszem ki, lehet jelentkezni alapszakos diplomával, 2 félév a tanári mesterszak. Az alábbi oldalon valószínűleg az E1 pont vonatkozik rád.


[link]

febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges, mivel német nyelvnél biztosan tudom, hogy alap szakkal ment mesterre a sógornőm. Pedagógiai tárgyak vannak, meg tanítási gyakorlat és tanár leszel, ha elvégzed.
febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!