Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kezdő programozó tanfolyam...

Kezdő programozó tanfolyam ebben az országban ingyenes szállással/kollégiummal?

Figyelt kérdés
Külföldről utazok Magyarországra, hogy ebben az országban tanuljak programozást és keressek programozói állást. Nincs magyar állampolgárságom de szeretném megszerezni, ebben az országban akarok élni és dolgozni. Létezik itt ebben az országban olyan programozó tanfolyam ami ingyenes kollégiumot biztosít? Nem egyetemre gondolok csak egy egyszerű fizetős alap tanfolyamra ami mellé a külföldről érkezőknek biztosítanak ingyenes szálláslehetőséget/kollégiumi szobát. Előre is köszönöm a segítséget!

ápr. 9. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt még bárki is belémkötne: Romániában élek borzalmas nagy szegénységben és azért akarok Magyarországon élni mert az apám magyar és kiskorom óta tanulom a magyar nyelvet. Ebben az országban szerintem jobbak az életkörülmények, magasabb a fizetés én úgy tudom. De légyszi ne kössetek belém csak segítségetek ajánlani egy helyet! Köszi!
ápr. 9. 17:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen feltételekkel tanfolyam.
ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez ingyen van.

ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Romániában is pörög az IT, jobban mint Magyarországon. Mért nem ott tanulsz?


Pár évek lehúzol ott, aztán az egész világon ott dolgozol ahol akarsz.

ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Ez ingyen van."

De nem a tanfolyamnak kell ingyenesnek lennie hanem a szállásnak/kollégium amit adnak. És nekem rendes programozói tanfolyam kell, iOS app, szoftver fejlesztő tanfolyam ahol megtanulhatom a Swift, Javascript programozási nyelveket. De nekem egyébként a Swift a legfontosabb.

"Romániában is pörög az IT, jobban mint Magyarországon. Mért nem ott tanulsz?"

Azért mert minnél hamarabb Magyarországra szeretnék költözni.

ápr. 10. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ilyet fogsz találni. Arról nem is beszélve, hogy egyetemi végzettség nélkül jelenleg sokra nem fogsz menni, mert annyira telített most a piac junior szinten.
ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor tanulj online otthonról. Udemy kurzusok 5 ezer forint körül vannak.


Aztán 1-2 év múlva szerezz valami nagyon alap melót. Az fizet annyit, hogy tudj egy olcsóbb környéken szobát bérelni. Aztán kb 1 év után váltasz egy normálisabb helyre.

ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért várod el, hogy egy it tanfolyam biztosítson szállást? manapság az online kurzusok pörögnek, nem az offline órák főleg nem szállással teljesen ingyen. semmi sincs ingyen.
ápr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!