Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szükségük van fizika-matematik...

Szükségük van fizika-matematika korrepetálásra a mai középiskolásoknak? Mondjuk egy nagyon felkészült, jó fej tanártól?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
Szerintem igen mert némelyik tanár nem nagyon tudja elmagyarázni az anyagot.
2010. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy "szukseguk lenne",nem aranyos azzal, hogy ezt igenybe is veszik.


Szerintem nagyon szukseguk lenne ra. Epp ma irtam egy matek modszertani vazlatot.

Szerepelt benne a kor egyenlet, de maskepp is megoldhato volt a feladat. Amikor egy baratomnak atkuldtem atolvasasra, felhivta a figyelmem, hogy a mai 9-esek(gimnazium elso evfolyama!) nem tudjak mi az a koregyenlet.

Sok sikert!

2010. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Én mindkettőből jó voltam, de volt jó pár olyan osztálytársam, akire ráfért volna a különóra. de vagy pénzhiány miatt vagy csak mert nem érezték fontosnak, nem jártak korrepra. én úgy általánosságban azt gondolom, hogy nagy szükség van tényleg jól felkészült, türelmes, értelmes tanárokra.
2010. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Igen.


A 20.29-esnek: Honnan kellene tudniuk a kilencedikeseknek a kör egyenletét? az 11-es tananyag!!!

2010. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!