Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tud írni valaki az ELO-ról?...

Tud írni valaki az ELO-ról? (Európai levelező oktatás)? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Tapasztalat, hogy mire juthatunk vele, mennyire fogadják el, OKJ-vizsgára hogyan lehet így jelentkezni, konzultációk milyenek, stb. Minden érdekel, amit csak hallottál róla, az is! :)
2009. jan. 10. 19:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Sajnos az ELO- val ki törölheti az emeber a fenékét mert fabatkát sem ér és ha önéletrajba ,bárhová be írod "jót mosolyognak" rajta. persze ez csak egy vélemény
2009. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ELO alig ér valamit, a tanterve sz***, és felelegfes pénzkidobás. A kazetták elég fura felépítésüek, (külön fonetikai táblázata van).

Tapasztalatból...

2009. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. febr. 15. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Eléggé fogalomzavarban vannak egyesek. Nem ELO-t írjuk az önéletrajzba, mivel nem akkreditált igazolást adnak. Itt nem jelenik meg a tanuló személyesen, sima távoktatás, be lehet küldeni házikat. Mindenki önállóan felkészül. Partnerintézmény az, ahol történik az okj vizsga és a kiegészítő konzultációk, annak a képző Intézménynek a nevét kell beírni. Bár én okj-s szakma esetében csak a szakmát szoktam, hogy hol az nem olyan fontos, ez nem gimnázium, főiskola vagy egyetem. Nem írom oda, hogy pl. Kamcsatka Kft.. Összességében van amelyik tanfolyamnál megéri, van amelyiknél érdemesebb egyből csak a képző intézménybe menni. ELO alaposabb. És nyelvnél sem azt írod amúgy be, hogy ELO haladó B2 német szint, hanem a nyelvvizsga fokát és típusát, ami utal arra, hogy hol történt :) Én egyből okj-t adó képzőhöz mentem és utólag iratkoztam be, mert nem éreztem magam élesben felkészültnek. Sok képzők nem biztosítanak sok pénzért normális tananyagot jegyzetet. Szóval nehéz összehozni a papírt a tudással. Persze gyakorlat teszi a mestert.
2014. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

képzése válogatja önmagában itt egy szakmát itt kitanulni érdemben nem lehet. De ha ismeretbővítésre, többlettudásra vágyik az ember, jó lehet. Nekem pl nem volt óriási szükségem hogy TB ismereteket szerezzek, de a munkámhoz végülis jól jött így elvégeztem. Tehát nem kényszer vitt rá, igaz árban lehet h más intézményben is kitanulhattam volna de itt óriási előny volt h nem kellett sehova személyesen menni munka mellett.


Szóval szakmai szinten bizonyos esetekben megéri, ha viszont valami hobbit vagy nyelvet akar az ember simán jól járhat.

2016. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Medveczky Szabolcs válasza:
ÉN oroszul tanulok és a kiejtés nagyon szar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!