Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » CSANA tanfolyam elvégzéséről...

CSANA tanfolyam elvégzéséről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Miket tanultatok? Mennyire nehéz? Mi kell hozzá ha nyitni szeretnék családi napközit? (esetleg vállalkozói-ez mennyibe kerül? stb)
2010. dec. 8. 18:21
 1/3 anonim válasza:
Én három éve végeztem, két évet dolgoztam családi napköziben. Nem nagyon éri meg otthon nyitni, ha mindent becsületesen akarsz csinálni.Csupa hasznos dolgot tanultunk, bár ha van saját gyerek lényegesen megkönnyíti a dolgodat, akkor csak a jogszabályok mondanak újat. Nem nehéz, és ha még érdekel menj föl a Fehérkereszt honlapjára, egyébként ők szervezik a legtutibb tanfolymokat!
2010. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi off leszek.

Első válaszoló: Miért nem érdemes sajátot nyitni? Engem nagyon foglalkoztat ennek a lehetősége. Mondjuk most még nem aktuális, de kicsit később nagyon szívesen csinálnám.

2010. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kicsit elmaradtam, de ha mindent örvényesen lepapírozva akarsz csinálni, akkor olyan horror összeget kell kérned, amit senki nem tud megfizetni, illetve minimális marad a zsebedben...
2011. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!