Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Csinos fiatal lánynak megéri...

Csinos fiatal lánynak megéri pincér tanfolyamra menni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha Magyarországon akarsz elhelyezkedni sztm megélni nem lehet belőle vm jól..

szval mellette angol nyelv külföldre úgy a jó ..!

tehát sztm nem érdemes csak azért mert csinos vk pincérnek menni

2010. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tinker Bell ***** válasza:
Nem egészen! Jól keresnél, ha igazán jó helyre kerülsz, de nem becsülik meg a nőket a vendéglátásban, emellett nagyon nehéz munka...
2010. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem itt akarok majd dolgozni, hanem Németországban. Lenne is helyem, csak kellene hozzá a képesítés.
2010. dec. 14. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

a tanfolyam elég kemény, én szakácsra járok, de a pincéreknek sokkal több anyag van, nekik azt is kell tudni amit nekünk, plussz még egyéb dolgokat.


viszont jó eséllyel el tudsz helyezkedni, keresni is jól fogsz, azt nem tudom mennyre nehéz, de sztem, ha belerázódsz, akkor már nem annyira.


de én is azt javaslom, hogy mellette angolt mindenképpen tanulj.

2010. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hogy jön ide az, hogy csinos és fiatal vagy? mert általában csak csúnyák és idősek mennek pincér tanfolyamra? vagy mert egy csinos és fiatal lány, másra is használhatná az adottságait? nem értem a kérdést, de ha tuti lenne helyed Németországban dolgozni, akkor mindenképpen megéri megcsinálni a képzést....
2010. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kittike.e válasza:

Nagyon is megéri szerintem! Jövőre énis elkezdem a pincért,gondolj bele kimész egy tenger járo hajora és ott nagyon sokat keresel!:) Főleg ha sszép vagy még sok borravalót is adnak;):D Meg különbözző szórakzóhelyeken ahol hires fellépők vannak te ugyan ugy megnézheted,ráadásul ingyen és csak a kaját kell kivinned vagy ilyesmit

szerintem minden képpen megéri!

2010. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Fontos kérdés a "megéri-e" mellett: van-e kedved hozzá?

Ha van, akkor jól fogod csinálni és jó lehetőségek fognak megtalálni.

2010. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pincér tanfolyam? Ilyen hülyeséget... Ez olyan balga mint az író vagy költő tanfolyam... Felesleges, Gyakorolni kell és kész.
2010. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem mire elvégzed azt a bizonyos "pincér tanfolyamot", addígra már nem is lesz meg a helyed ott az nagy távoli szuper Németországban.


Arról már nem is beszélek, hogy egy tanfolyam egyelö a semmivel. A pincér, avagy szebben kimondva: felszolgáló, az egy szakma. Van, aki évekig tanulja. Aztán még évekig gyakorolja is. Nem tanfolyam kérdése.


Menj el egy úszótanfolyamra - aztán egy nemzetközi versenyben rögtön álljad meg a helyedet!


A kérdésed valószínüleg nem is a szakma szeretete, vagy az az iránti érdeklödésedböl fakad, hanem mert még tájékozatlan vagy. Azt hiszed, hogy egy tanfolyam elvégzésével majd rögtön Németországban pincér lehetsz?


Egyáltalán milyen pincér szeretnél lenni? Kávéházi? Sörözöi? Èttermi? Bár-béli?


Tudod a nyelvet? Az ÖSSZES német nyelvet? Merthogy Németországban minden 20 km után más és más németet beszélnek. Még az azonos tárgyakra is esetenként más-más szót, kifejezést használnak a dialektustól függöen.


Szóval kedves kérdezö! Gondolkodjál el az ötleteden, mert nem eszik olyan forrón a kását!

2010. dec. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szoval konzumholgy szeretnel lenni?
2010. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!