Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miskolcon tanulhatok valahol...

Miskolcon tanulhatok valahol kutyakiképzést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden vágyam az, hogy kutyakiképző legyen, tudom, hogy vannak erre tanfolyamok Bp.-en. De miskolci vagyok, nem tudok Pestig utazgatni. Miskolcon nem indul ilyen tanfolyam? Nagyon köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 19. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem fogod megtanulni. Menj el egy iskolába. Add elő a terveidet és tanulj, hogy taníthass.
2011. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló!

Pont azt kérdi, hogy hol tanulhat.

2011. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő tanfolyamot kérdezett. Azok általában nem Miskolcon vannak.

Azért ajánlottam egy iskolát.Ott eldöntheti, valóban azt akarja? Megvan-e a képessége hozzá? Stb.

De létezik OKJ-s képzés ma már. Lehet jelentkezni rá. Igaz, az is Pesten van sajnos.

2011. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én kiképző akarok lenni, ilyen iskolát akarok végezni. Szerintetek is csak Pesten van ilyen suli? Sajnos nem tudok oda utazgatni, pedig nagyon jó lenne, ha kiképző lehetnék (persze hivatalos papírral).

Ha tudtok mégis miskolci helyet, írjatok. Nagyon köszönöm!!!

2011. jan. 20. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!