Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tüzoltó szeretnék lenni,...

Tüzoltó szeretnék lenni, viszont a szemem nem túl jó, kizáró ok?

Figyelt kérdés
elvileg csak tv-zéshez kell a szemüveg, és ritkán hordom, mennyire komoly a szemvizsgálat az alkalmasságin? jogsinál se nézték annyira.nagyon szeretnék tüzoltó lenni, és nem akarok egy ilyen dolgon "elcsúszni"
2011. jan. 19. 13:44
 1/3 anonim válasza:
Nem vagyok nagy szakértője a dolognak, de a párom tűzoltó volt, és voltak szemüveges kollégái. Nem gondolnám, hogy nálad kizáró ok lenne! Kívánom, hogy sikerüljön az álmod!
2011. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Szerintem ha közben válsz azzá akkor már nem cs.szegetnek, de mindenhol azt olvasom, hogy szemüvegeseket nem vesznek fel...remélem nem az orvosi és valahogy át tudok menni rajta
2011. jan. 19. 20:24
 3/3 anonim válasza:
Tudom, hogy megkésve kicsit, de felvettek végül szemüveggel?
2015. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!