Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ECDL-re el lehet menni úgy,...

ECDL-re el lehet menni úgy, hogy nem járok tanfolyamra? A vizsga nehéz?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista lány vagyok, II.évfolyamos gazdaság és menedzsment hallgató. Mindenhol, ahol állásokat keresgélek, kérik ezt az ecdl-t. Nekem sajnos nincs rá pénzem, de a barátom nagyon jó belőle. Elmehetek úgy vizsgázni, hogy nem jártam sehova sem tanfolyamokra? nincs rá 100ezrem..
2011. jan. 23. 21:54
 1/5 luciferko válasza:

Igen lehet! Regisztrálsz, s kiváltod a vizsgakártyád, majd az általad kiválasztott vizsgaközpontban jelentkezel a kiírt vizsgákra.


Én is így csináltam anno.


A regisztráció pontosan már nem tudom hogy ment, azt hiszem csak bementem egy ilyen vizsgaközpontban, ott adtak jelentkezési lapokat, ill. csekket

2011. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 luciferko válasza:
A www.ecdl.hu weboldalán megtalálod az akkreditált vizsgaközpontokat, s a következő vizsgák időpontjai. Annak idején volt diákkedvezmény, arra kérdezz rá, hogy van e még
2011. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 philip007 válasza:
Szia! Én a 7 modulos vizsgarendszert csináltam. Számomra legnehezebb az Excel és az aztán az Access volt. Excelből fél évet gyúrtam rá, másodszorra sikerült. A többi vizsgák könnyebbek voltak. De megvan! :) :)
2011. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Igen

2. Nem

2011. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem ez az ecdl-féle vizsga egy nagy vicc :) Nagyon könnyen meg lehetett csinálni. Bár én akkor 16 voltam (most 22), egy idősebbnek már talán (nem biztos) nehezebben menne.


Viszont tényleg sok helyen kérik, érdemes megcsinálni.

2011. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!