Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van aki tanultál már Betty...

Van aki tanultál már Betty Edwards könyvéből? Tényleg meglehet így tanulni rajzolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy Betty Edwards jobb agyféltekés rajztechnikájával tényleg meglehet tanulni 4 nap alatt rajzolni? Nehéz? Tapasztalatok?


2011. febr. 28. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nem 4 nap alatt, de meg lehet tanulni, én is megpróbáltam, sokat kell gyakorolni miután kiolvastad is, akkor menni fog.
2011. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

...Még jó, hogy egyébként is nagyrészt a jobb agyféltekéd használod a rajzoláshoz. [link]


Nem holmi kuruzslással foglalkozó könyvekből kell megtanulni rajzolni, hanem szépen fogni a papírt meg a ceruzát. Gyakorlás kérdése az egész. Végy magad elé egy pöttyös bögrét és vesd papírra, amit látsz. Jajistenem. -.-"

19L

2011. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

19/l ez nem így megy.. tónusozni nem tud az ember magától, meg a normális alakzatokat se.. sokat segít a könyv.

[link]

Ezt rajzoltam régen, még a könyv előtt

[link]

Ezt meg könyv után

2015. jan. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!