Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki volt már Jobb agyféltekés...

Aki volt már Jobb agyféltekés rajztanfolyamon tudna segíteni nekem is megtanulni rajzolni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy esetleg elküldhetnétek pár képet, vagy hogy milyen feladatok voltak, stb... én is megpróbálnám. Sajnos nincs pénzünk a tanfolyamra :S A könyv már megvan pdf-ben Betty Edwards-tól! Segített, de most elakadtam. De a lényeg hogy feladatok kénének a tanfolyamról. Esetleg megírhatnátok ki mire jutott, milyen tapasztalatok vannak. Köszi! e-mail: sellok@index.hu, ha kellene.
2009. júl. 5. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

itt a könyv letöltőlinkje:

*****

free, vársz asszem 90 mp-et majd download

sok sikert



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi, bár ez már megvan, de azért köszi :)

Más valaki tudna képeket küldeni arról amit a tanfolyamon csináltak? Vagy hogy mit kell csinálnom?

2009. júl. 8. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=yib0MiEq2MQ


én nem voltam tanfolyamon, de a Naplóban láttam a riportot, gondolom, ilyeneket csinálnak a tanfolyamon is :) sok sikert

2009. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Még valaki?

2009. júl. 16. 09:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Voltam tanfolyamon, meg tudom a címet nevet adni, de a lényege a látásmód elsajátítása, rajzolj minél többet fejjel lefelé, ne az értelmet keresd, csak automatikusan másolj fekete-fehér foltokat.Ez a kinduló gyakorlat, mi 3 napig ezt tettük.4-ik nap a saját arcképed fotójáról kell rajzolni, az arányok fontosak.
2009. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
15%
hello én voltam két barátnőmmel, összeszedtük rá a pénzt, amugy ez egy átb*szás bocs.. mi nme tanultunk meg rajzolni, mint ahogy senki ateremben, és annyi mondanak, hogy sajnáljuk, de önök nme képesek rá.. de a pénz kérik elfele..
2009. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hm.. gondoltam hogy nem lehet ilyen egyszerű, 4 nap alatt művésszé válni :(

Azért köszi!

2009. aug. 27. 14:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Átb*szás? :o :S Az kár.

És nem is ügyesedtetek?

2009. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát én azért megpróbálkoztam vele, persze csak otthon hobbiból.

Nem négy nap alatt, de eddig ennyit fejlődtem (ha ez fejlődés :D)


[link]


[link]

2009. okt. 19. 14:57
 10/13 anonim válasza:
Szerintem aki rajzolni szeretne megtanulni, az ne csak 4 napot szánjon rá. Persze itt is minden fejben dől el, de azért az elgondolkodtató, hogy olyan emberek akarnak megtanítani ezeken a tanfolyamokon rajzolni, legalábbis én csak ilyenekkel találkoztam, akik nem művészek, és laikus számára valóban "jól" rajzolnak, de szerintem ez nem így van. Igaz, látni megtanulni nagyon fontos, de legalább ilyen fontos megtanulni értelmezni a látványt, enélkül nem lehet jó rajzokat készíteni. És 4 nap alatt értelmezni megtanulni lehetetlen. Mindenkinek azt ajánlom, hogy keressen magának egy rajztanárt, aki nem 8 fős csoportokban tanít, hanem elvállal egy embert is. Fontos, hogy személyre szabott legyen az oktatás. Ha szeretnétek tanácsokat, írjatok privit, szívesen segítek. :)
2009. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!